Organizační tým
> O nás
> Kontakt

letak

Hlavní organizační tým


Anna Klimešová

Autorka a koordinátorka projektu
Absolventka Literárně - dramatického oboru ZUŠ Trutnov, v současnosti je studentkou magisterského oboru Divadlo a výchova na JAMU. Absolvovala jednoroční stáž v galerii současného umění DOX. Zde se podílela na vytváření a realizaci animačních programů pro děti a mládež. Mimo to spoluvytvářela a realizovala animační program k výstavě Jiřího George Dokoupila v Jízdárně Pražského hradu. Byla lektorkou divadelních dílen v rámci celostátní přehlídky dětského divadla Dětská scéna. Vytvořila kulturní platformu Horní Maršov - Otevřené muzeum.

David Babka

Visuální koncepce a grafika
Dvorní grafik projektů Horní Maršov - Otevřené muzeum. Je studentem grafického designu na Fakultě umění a designu Univeryitz J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Působil v redakci deníků pro festival Loutkářská Chrudim (tvorba komiksů). Spoluorganizoval výtvarné sympozium 4 - Europe v České republice. A je organizátorem hudebního festivalu Hluk luk.

Jakub Plachý

Ilustrace
Dvorní ilustrátor projektů Horní Maršov - Otevřené muzeum. Po ročním studiu knižní grafiky u Milana Erazima právě nastoupil do atelieru ilustrace a grafiky Juraje Horvátha na VŠUP v Praze. Zabývá se kresbou, ilustrací, grafikou a komiksem. Jako semestrální práci vytvořil autorskou knihu Velká kniha čůrání. Ilustroval knihu Zelňačka (Maťa, 2011). Kreslí do dětského časopisu Hrana. S Lubošem Svobodou právě zakládá nakladatelství Lačnit a těší se, co bude dál.

Jonáš Klimeš

Webmaster
Dvorní web maestro. Student magisterského programu informatiky na MFF UK. Zapálený mezinárodní dobrovolník a organizátor festivalu Hluk luk.


Nahoru
Hlavní partneři
Znak obce Horní Maršov