Zapojte se!

letak

Zapojte se!


Zapoj se!

Co by podle vás na Otevřené ulici nemělo chybět? Napadá vás vlastní aktivita? Něco, co byste mohli sami uspořádat či připravit? Upéct koláč? Grilovat? Něco postavit? Prodávat své výrobky? Vystoupit s kapelou? Vystavit své obrazy? Nebo něco zcela jiného? Ozvěte se nám

Přidejte se k ostatním, kteří už se do akce zapojili.
vzpominani

Blešák

Máte doma nepotřebný nábytek, oblečení, nádobí, knihy, sošky? Něco, co už dávno nepotřebujete, ale mohlo by se to hodit někomu jinému? Anebo vám doma stále něco schází? Číslo oblíbeného časopisu, po kterém už léta toužíte?

Přijďte je prodávat, kupovat či vyměňovat na maršovský blešák!

Kdy: 13. 9. 2014, 14.30 ? 17.00
Kde: u kostela Nanebevzetí Panny Marie, Třída Josefa II., Horní Maršov vyzva

Vyzdob ulici!

Proměňte ulici! Nelíbí se vám nějaké místo či prostor na ulici? Proměňte ho. Jak by mohla naše hlavní ulice vypadat, kdyby…? Zapojte se do výzdoby ulice. Přijďte nám pomoct.

Máte doma koberec, co už chcete vyhodit, staré křeslo, gauč, květinu, lampióny, fáborky, lehátko, balónky nebo třeba nafukovací bazének? Mohly by posloužit právě nyní! Fantazii se meze nekladou!

Kdy: 12. — 13. 9. 2014
Kde: Třída Josefa II., Horní Maršov vyzva

Židle ven!

Užijte si posezení na ulici! Nebylo by pěkné sednout si za sluněného podzimního dne na ulici, pozorovat cvrkot, popíjet kafe nebo něco tvrdšího, natáhnout si nohy a prostě si užívat pohodové soboty?

Máte starý koberec, křesla, gauč nebo židle? Dejte je na chodník, udělejte si posezení a pokláboste se sousedy. Oživíte tím ulici. S přepravou vám rádi pomůžeme.

Kdy: Kdykoliv v průběhu dne
Kde: Chodník podél Třídy Josefa II., Horní Maršov vyzva

Upeč chleba!

Zúčastněte se soutěže o nejlepší marsovský chléb! Chléb — pecen nebo také šiška, bochník či placka — patří mezi základní celosvětové potraviny. Může být křupavý, tmavý, lámavý, světlý, měkký, voňavý, pražený, pšeničný, arabský, francouzský, žitný, vícezrnný, celozrnný, česnekový, kmínový nebo zcela speciální a nepopsatelný. Jaký je ten váš?

Upečte vlastní pecen nebo jen přijďte ochutnat. Dojde na lámání chleba!
Po loňské výborné ochutnávce koláčů a buchet se máme na co těšit. Nejlepší chléb bude řádně oceněn!

Přijímání chlebů: 13. 9. 2014, 10.00 — 17.00, Vinotéka Nade dnem vyzva Nahoru

Hlavní partneři
Znak obce Horní Maršov